Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills
Dubai
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
10 Voortreffelijk
1 beoordeling
Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills
Dubai Hills, Dubai Hill, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Kaart bekijken
Deze 4-slaapkamer Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills biedt plaats aan maximaal 8 gasten en is gelegen binnen 10 minuten rjden vanaf natuurgebieden zoals de Dubai Miracle Garden. Deze villa biedt gasten Wi-Fi en een privéparkeerplaats, en ligt binnen 4 km afstand van de Dubai Butterfly Garden.
Deze 287 m² grote villa is op 15-minuten rijafstand van het Global Village gesitueerd. Voor sportliefhebbers is Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills een ideaal startpunt om de sportscene van Dubai te ontdekken, met het Dubai International Cricket Stadium op 7 km verderop.
Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Badkamers zijn ook uitgerust met een haardroger en badlakens voor je comfort.
Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven om maaltijden te bereiden. Deze 5-badkamer woning biedt toegang tot Business Bay Metro treinstation, op 20 rijminuten verderop.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Dubai
Lokale attracties
Dubailand - 5 km
Luchthavens
Vliegveld Dubai Creek SPB - 25 km
Treinstations
Business Bay Metro Station - 12 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
WiFi
Parkeerplaats
Huisdieren zijn niet toegestaan
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Recreatie
Buitenzwembad
Fitnesscentrum
Kamergemakken
Airconditioning
Terras
Tuinmeubelen
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Wasmachine
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
Voorwaarden
Inchecken:van 15:00 tot 18:00
Uitchecken:tot 11:00
LicentienummerDUB-372-516G9
Veelgestelde vragen
❓
Waar kunnen we onze auto parkeren tijdens ons verblijf in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills?
In Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills kunnen gasten gebruik maken van gratis privéparkeerplaatsen.
❓
Hoeveel kost een overnachting in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills?
De prijs van een verblijf in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills begint bij $550.
❓
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills?
In Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills kun je betalen met Mastercard en Visa.
❓
Is er een zwembad bij Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills kunnen genieten van een zwembad, dat beschikbaar is.
❓
Is er een speciale kookgelegenheid in de villa?
Absoluut, in de villa is er een complete keuken beschikbaar.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden zijn een bezoek waard als je in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills verblijft?
Tijdens het verblijf in Elegant 4 Bedrooms Plus Maid Villa In The Heart Of Dubai Hills kunnen gasten populaire plekken verkennen, zoals de IMG Worlds of Adventure en de Dubai Butterfly Garden, die respectievelijk binnen 7 km afstand van en op 4 van het plekje liggen.